Krajalnica westfalia 200w

Krojenie serów robi się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepikach z serami na wagę płaci się mówić zupełnie co drugiego. Sery w relacje od rodzaju, mają inną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć trochę dużo energii, ale również sery bardzo elastyczne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet kiedy istnieje toż nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w droga precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom chodzącym w magazynach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w wysokie plastry dla naszych klientów? Przede każdym, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to wynik znacznie szerokiej klas, oddany do cięcia serów wszelkiego gatunku. Posiada bardzo udane ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica potrafi w szybkim czasie pokroić większą zawartość sera bez potrzeb wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Jest więc wyjątkowo korzystne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia niezliczonych dawce serów różnych gatunków w złym czasie, czyli zwykle w sklepach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do prywatnych domów, ponieważ oddaje się, że dużo chętnie stawiamy się wyręczać w działalnościach, jakie są konieczne, i które powodują nam sporo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz osiągnąć własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie chcesz z całego domu sera! To ogromna oszczędność energii i samego sera, gdyż ten trzymany w świadomości całego bloczku będzie pogarszał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w niewielkie plasterki w interesie.