Program dla firm uslugowych

Program symfonia handel traktowany istnieje w sprzedaży. Najczęściej wykorzystywany stanowi w przenośnych oraz średnich firmach. Program poleca się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Kupi na wykonywanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współdziała z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program spędza w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a ponadto współpracuje z bankami. Symfonia handel podawany stanowi w drugiego sposobu firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie zezwala na budowanie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy określić rodzaj i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pociesze możemy powodować raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program zezwala na skuteczne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna jest więcej funkcja przyśpieszonego wystawiania materiałów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik jest okazja zasilania i edycję bazy kontrahentów. Klienci potrafią być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest swój interfejs (wygląda ładnie natomiast jest prosty w obsłudze). Dzięki temu książka z planem jest natychmiastowa i wydajna. Program symfonia handel potrafi być wprowadzany w firmach, które nie posiadają nowego sprzętu komputerowego. Dużym atutem programu symfonia handel jest krótka nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalnych szkoleń i kosztów.