Szkolenia i rozwoj kadr

Na zbycie pracy bezustannie są zmiany, które dla wielu kobiet stają się powodem do ważniejszego zainteresowania w specjalne mienie własnej kariery. Szkolenia kadr są dobrą drogę na poszerzanie zgodzie z określonej branże oraz rozwój wiedz z konkretnego zakresu. Zainwestowanie klimatu oraz pieniędzy w szkolenie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści pochodzące z samodoskonalenia siebie przenoszą się na przypadki w akcji. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i nabywanie nowych wiedzy to zaś gwarancja rozwoju. A dodatkowo obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie zysków z prowadzenia wymarzonej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie rzecz z potrzeby kształcenia, dlatego planują naszym pracownikom wkład w szkoleniach kadr. W ubiegłym czasie wielką popularnością bawią się tzw. portale szkoleniowe, których założeniem jest wspomaganie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Stanowi obecne technologia szkolenia kadr licząca na zastosowaniu mechaniki gier komputerowych. Dopasowuje się odruchy behawioralne zatrudnionych w planie zwiększenia motywacji i działania w poszczególny projekt. Grywalizacja, zwana również gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to metoda oparta na tworzeniu przyjemności z prowadzenia obowiązków zawodowych. Stanowi ona porównywalna z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas dawania w walki fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Gra i rywalizacja Wzmaganie atmosfery konkurencji i wymiany w medium pracy służy motywowaniu do podejmowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów sztuka i konkurencja nie jest krótka, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z gier komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na rzecz fabułę gry. Autor projektu przygotowuje zadania oraz wyzwania dla niektórych uczestników lub zespołów, a postęp w ich wykonywaniu wykonywany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z odnoszonymi sukcesami, wzrasta i poziom trudności, zaś rywalizujące ze sobą rady mogą badać na którym okresie są pozostałe zespoły lub osoby. Zaczynane są również rozmaite rankingi, artykuły w kwestii wirtualnej waluty i systemy nagradzania mające stymulować apetyt na osiągnięcie.